Blog

Vesti, akcije, događaji, zanimljivosti...
22 мар 2017

Smart School na još jednoj Microsoft konferenciji za partnere – Learning Decoded 2017, EMEA Learning Partner Summit u Lisabonu

Tim naše škole računara Smart School kao dugogodišnji Microsoft Learninng Partner je prošle nedelje u Lisabonu, Portugal posetio još jednu Microsoft partnersku konferencija – Learning Decoded 2017, EMEA Learning Partner Summit. Learning Decoded 2017 konferencija je okupila veliki broj partnera iz celog sveta. Akcenat diskusije na predavanjima je bio usmeren ka predstavljanju novih mogućnosti u učenju koje partnerima omogućuju da se digitalno transformišu i podrže Microsoft u ideji da poboljša ekonomski rast i zapošljavanje mladih. Predstavljen je nov način upotrebe digitalnog marketinga kao pomoć prilikom pružanja usluga novim korisnicima i negovanje odnosa sa postojećim. Ovim putem prenosimo malo atmosfere sa konferencije. 

Leave a Reply