Cisco Systems Sertifikacije

Cisco_logo.svgCISCO je danas vodeća kompanija u oblasti mrežnih tehnologija i njihova oprema je veoma zastupljena u upotrebi pogotovo u srednjim i većim mrežama. Upravo zbog zastupljenosti ove opremeu mnogim kompanijama, potražnja za Cisco sertifikovanim sručnjacima je veoma velika. Cisco sertifikovani profesionalci su već duži niz godina jedni od najbolje plaćenih ICT profesionalaca na tržištu. CISCO ima svoj program međunarodno priznatih sertifikacija u oblastima vezanim za rad sa mrežnom opremom i tehnologijama.

 

Nivoi CISCO Sertifikacija:
    • Entry Level – Cisco Systems CCENT (Cisco Certified Entry),  sertifikacija. Sticanje ovog sertifikata je važan početni korak za svakog mrežnog administratora na njegovom putu ka uspešnoj karijeri.
    • Associate Level – Cisco Systems CCNA (Cisco Certified Network Associate),  sertifikacija podeljena je po oblastima Cisco rešenja: CCNA (Cisco Certified Network Associate), CCNA Security, CCNA Wireless, CCNA Voice, CCNA Data Center, CCNA Service Provider, CCNA Service Provider Operations, CCNA Video, CCDA). CCNA program sertifikacije predstavlja polaznu tačku za ozbiljnije bavljenje Cisco tehnologijama. Ova sertifikacija, već nekoliko godina važi za jedan od najpopularnijihIT sertifikata
    • Professional level: Cisko Systems CCNP (Cisco Certified Network Professional) podeljena je po oblastima Cisco rešenja: CCNP Security, CCNP Wireless, CCNP Voice and CCNP Data Center, CCNP Service Provider, CCNP Service Provider Operations, CCDP)
    • Expert level: Cisko Systems CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert) sertifikacija podeljena je po oblastima Cisco rešenja: CCIE Routing&Switching, CCIE Security, CCIE Wireless, CCIE Collaboration, CCIE DC, CCIE Service Provider, CCIE Service Provider Operation, CCDE.
    • Architect level je najviši nivo sertifikacije koji može da se postigne u okviru Cisco Career Certification programa

 

Mi Vas možemo priprmiti za polaganje CCNET i CCNA ispita:

Smart Network Administration i Network Security specijalistički kursevi koje organizujemo u našoj školi su bazirani na obuci za rad sa CISCO uređajima, računarskim mrežama i na najboljim principima zaštite računarskih mreža.

Namenjeni su osobama koje žele da unaprede svoje znanje iz oblasti mrežnih sistema u instalaciji, konfiguraciji i rešavanju problema na LAN i WAN mrežama enterprise okruženja, zatim IT profesionalcima, tehničkim licima i administratorima koji žele da savladaju osnovne tehnike bezbednosne zaštite računarskih mreža od zlonamernih pretnji i napada hakera, i steknu napredno znanje u konfigurisanju CISCO sigurnosnih mrežnih uređaja:

NAPOMENA: Advanced Network Administration = Network Administration I + Network Administration II

Ovi kursevi pripremaju polaznike za polaganje ispita i sticanje neke od medjunaradno priznatih Cisco Systems sertifikacija. Polaganje zvaničnog ispita za sticanje sertifikacije može se obaviti takođe u našim prostorijama, budući da smo autorizovani Pearson VUE test centar za dostavljanje Cisco Systems ispita.

 

Pripremni kursevi za sticanje Cisco System sertifikacija:

 

Network Security – Osnove bezbednosti računarskih mreža

InstruktorMarija Desnica
Vrsta kursaU školi
DatumTermin u najavi
VremeTermin u najavi
MestoTrg mladenaca 5, Novi Sad
Slobodnih mesta0/0

Advanced Network Security

InstruktorMarija Desnica
Vrsta kursaU školi
DatumTermin u najavi
VremeTermin u najavi
MestoNovi Sad, Trg Mladenaca 5
Slobodnih mesta0/0

Network Administration II

InstruktorMarija Desnica
Vrsta kursaU školi
DatumTermin u najavi
VremeTermin u najavi
MestoNovi Sad, Trg Mladenaca 5
Slobodnih mesta0/0

Network Administration I

InstruktorMarija Desnica
Vrsta kursaU školi
DatumTermin u najavi
VremeTermin u najavi
MestoNovi Sad, Trg Mladenaca 5
Slobodnih mesta0/0

Advanced Network Administration

InstruktorMarija Desnica
Vrsta kursaU školi
DatumTermin u najavi
VremeTermin u najavi
MestoNovi Sad, Trg Mladenaca 5
Slobodnih mesta0/0